semper Warchief
Dołączył: 28 Lis 2023 Posty: 311
|
Wysłany: Wto Cze 02, 2026 09:10 Temat postu: zbiorniki na deszczówkę |
|
|
| Wprowadzenie zbiornika na deszczówkę było dla mnie dużą zmianą na plus. Podlewanie stało się tańsze i bardziej wygodne. Sporo inspiracji dał mi temat zbiorniki na deszczówkę. Teraz nie wyobrażam sobie ogrodu bez tego rozwiązania. To naprawdę ułatwia życie. |
|